Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 9cm |
| Item Weight | 0.17kg |
| Item Length | 27cm |
| Item Height | 18cm |
| Model Number | 1983 |
| Material Composition | Nylon, Polyester |
| Type | Messenger Bag |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.