Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.195 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 28 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 12cm |
| Item Weight | 0.18kg |
| Item Length | 24.5cm |
| Item Height | 25cm |
| Model Number | 696 |
| Material Composition | pvc |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | PVC |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.