Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 30 × 1 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 0.6kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 42cm |
| Model Number | 202320 |
| Material Composition | Polyester |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Striped |
| Main Material | Cotton Fabric |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.