Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 0.65kg |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 42cm |
| Model Number | 8031 |
| Material Composition | 100% |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Patchwork |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | chinllo |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Item Type | school bags |
| Is it with light reflector | Yes |
| Color | Pink, Purple, navy, green |
| Small Size | 39*30*16cm |
| Big Size | 42*32*18cm |
| Backpanel | EVA breathable back |
Instock
There are no reviews yet.