Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.381 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 5.5inch |
| Item Weight | 0.381kg |
| Item Length | 12.6inch |
| Item Height | 16.9inch |
| Model Number | 17inch |
| Material Composition | polyester |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.