Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 16cm |
| Item Weight | 0.65kg |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 46cm |
| Model Number | 3102 |
| Material Composition | Oxford cloth |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | MOZHI |
| Item Type | school bags |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.