Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 32 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 21cm |
| Item Weight | 0.8kg |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 42cm |
| Model Number | kids school bags |
| Material Composition | nylon |
| Gender | Girls |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
| kids bag | school bag |
| school bags for girls | school bags for boys |
| girls backpack | kids backpack |
Instock
There are no reviews yet.