Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.308 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 28 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Weight | 1.5kg |
| Material Composition | EVA |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | EVA |
| Origin | Hk(origin) |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.