Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 28 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 12cm |
| Item Weight | 0.44kg |
| Item Length | 25cm |
| Item Height | 28cm |
| Model Number | 305 |
| Material Composition | nylon |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | vampirina |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | school bags |
| Material | Oxford Cloth |
| Function | Breathable, Wear-resistant, Reduce The Burden |
| Texture Of Lining | Polyester |
| Anime Characters | Robot |
| Color | Dark Blue With Blue, Yellow, Pink, Dark Blue With Green |
Instock
There are no reviews yet.