Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 17.8cm |
| Item Weight | 0.76kg |
| Item Length | 28.5cm |
| Item Height | 29.2cm |
| Model Number | Children backpack |
| Material Composition | EVA+PVC |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | EVA |
| Brand Name | AWINPOP |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.