Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 0.7kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 38cm |
| Model Number | DS-30-99D |
| Material Composition | Oxford |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Oxford |
| Brand Name | STUNGRISH |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
| Feature 1 | backpacks for students |
| Feature 2 | Children's backpack |
| Feature 3 | School backpack |
| Feature 4 | school bags for boys |
| Feature 5 | backpacks for school children |
| Feature 6 | Boy's backpack |
| Feature 7 | School supplies |
| Feature 8 | kids backpack |
Instock
There are no reviews yet.