Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 1kg |
| Item Length | 27cm |
| Item Height | 35cm |
| Material Composition | leather |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Patent Leather |
| Brand Name | ZIRANYU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.