Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 17cm |
| Item Weight | 0.9kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 45cm |
| Model Number | DS-30-211E |
| Material Composition | nylon |
| Gender | Girls |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
| Name 1 | mochilas escolares |
| Name 2 | school bags for girls |
| Name 3 | school bags |
| Name 4 | mochila escolar |
| Name 5 | kids school bags for girls |
| Name 7 | kids school bags for girls |
| Name 8 | girls school backpack |
Instock
There are no reviews yet.