Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 11 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 3.93inch |
| Item Weight | 1.3kg |
| Item Length | 11.81inch |
| Item Height | 16.14inch |
| Model Number | 30026 |
| Material Composition | Genuine leather |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | ROOG |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.