Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Coin Pocket, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | women wallet |
| Material Composition | leather |
| Item Width | 0.5cm |
| Item Weight | 50g |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 8.5cm |
| Decoration | embroidery |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Candy/糖果 |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | eTya |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.