Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 3 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Coin Pocket |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | wallet |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 10.5 |
| Item Weight | 94g |
| Item Length | 19.5cm |
| Item Height | 1.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
| Material | PU leather |
| Function | Waterproof |
| Applicable people | Female |
| Type 1 | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.