Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather, Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Key Chain Holder, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Material Composition | Polyester |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 80g |
| Item Length | 10.3cminch |
| Item Height | 8.5cminch |
| Decoration | Cartoon Printing, LOCK, diamonds, Fur, hollow out, CHAINS, SCARVES, Appliques, Beading |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.