Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Zipper Poucht, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Card Holder, Photo Holder, Coin Pocket, Interior Slot Pocket, Interior Compartment, Note Compartment |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | K307 |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 9.5cm |
| Item Weight | 160g |
| Item Length | 19.5inch |
| Item Height | 2.5inch |
| Decoration | Letter |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.