Instock
| Weight | 0.285 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Passcard Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Material Composition | pu, PU Leather |
| Decoration | hollow out |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion, European and American style |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Hebei |
| Women's Purse | portefeuille femme |
| billetera hombre | billetera mujer |
| Support | DropShipping |
| Women's Purses and Wallets | carteira feminina |
| Occasions for gifts | Birthday, Travel Commemoration, Festival, Housewarming, Exhibition |
| women's wallets | cartera hombre |
| portemonnee dames | portomonee vrouwen |
| Item Weight | 280g |
| Feature | High Quality Fashion Women Wallet |
| carteira masculina | carteira feminina |
| Item Length | 11cm |
| cartera para hombre | cartera hombre |
| wallet women | bolsa feminina |
| monedero mujer | cartera mujer |
| Purse Women's leather | women wallets |
| women's wallet | portafoglio donna |
| Item Height | 19cm |
| Womens Wallets and Purses | carteras mujer |
| monedero | carteira feminina |
| Monederos Mujer Monedas | monedero mujer |
| Item Width | 3.5cm |
| Small Wallet | carteira feminino |
| Model Number | wallet women |
| porte monnaie femme | portafoglio donna |
Instock
There are no reviews yet.