Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Interior Zipper Pocket |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | Women |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 9 |
| Item Weight | / |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 3cm |
| Decoration | Sequined |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Mini Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Floral |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Feature | Tassel Women Wallet |
| Feature1 | Small Cute Wallet |
| Feature2 | Short Leather Women Wallets |
| Feature3 | Folding Purses |
| Feature4 | Purse Clutch |
Instock
There are no reviews yet.