Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 4 cm |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Key Chain Holder, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Passcard Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Nylon |
| Model Number | THH2154 |
| Material Composition | embroidery |
| Item Weight | 140g |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Corduroy |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
Instock
There are no reviews yet.