Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Acrylic |
| Model Number | Z |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 8.5cm |
| Item Weight | 75g |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 3.5cm |
| Decoration | Other |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Striped |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | ISKYBOB |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.