Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.091 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Cell Phone Pocket |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | BA029 |
| Material Composition | 100%PU |
| Item Width | 13 |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 19cm |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.