Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.041 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Interior Slot Pocket |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | A3PFC6099 |
| Material Composition | Faux Leather |
| Item Width | other |
| Item Weight | other |
| Item Length | 10.7 |
| Item Height | 7.3 |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Mini Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | HASHUO |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| Size | app.10.7cmx7.3cm/4.21''x2.87'' |
| Quantity | 1Pc |
| Color | Black, Red, Purple, Green, Yellow, Blue, Coffee, Pink, Brown, Hot Pink |
| Material | Faux Leather |
Instock
There are no reviews yet.