Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | AE209 |
| Material Composition | Genuine leather |
| Item Width | 1.5cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 10cm |
| Item Height | 10.5cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Alligator |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Wishehappy |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.