Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.137 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 7 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Card Holder, Coin Pocket, Interior Compartment |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | PU leather |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Mini Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | FangNymph |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| brand | none |
| region | cn(origin) |
| material | synthetic leather |
| type | wallet |
| department | wallet |
| length | short |
| model | bb6693-01 |
| height | 3.5 |
| width | 9cm |
| interior/exterior | card holder |
| product1PU leather | women short type wallet |
| series number1 | pu leather purse |
| series number2 | coin pocket card holder |
| series number3 | girl money billfold |
| series number4 | foldable zipper purses |
| size | 5x9x3.5cm/1.97×3.54×1.38 inch |
Instock
There are no reviews yet.