Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Coin Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 1.5cm |
| Item Weight | 150g |
| Item Length | 19cm |
| Item Height | 10cm |
| Decoration | Letter |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Wallet |
| wallets for women | billeteras para mujer |
| carteras para mujeres | purses for women |
| women wallet | ladies wallet |
| portefeuilles femme | money pouch |
Instock
There are no reviews yet.