Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.109 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Interior Slot Pocket |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Material Composition | pu |
| Item Width | 2cm |
| Item Weight | 0.11kg |
| Decoration | embroidery |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.