Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 3 × 40 cm |
| Technics | jacquard |
| Interior | Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | Solid Bag |
| Model Number | G929322Y |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | Appliques, Letter |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | rentenger |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Backpacks |
| color | black/light pink/dark pink/blue/purple/green |
| Size | Length 26cm, Width 18cm, Height 40cm |
| Feature 1 | female backpack |
| Feature 2 | Cute backpack |
| Feature 3 | school backpack teenager |
| Feature 7 | school bags for teenage girls |
| Feature 8 | fashion backpack |
| Feature 4 | student backpack |
| Feature 9 | nylon backpack |
| Feature | kawaii backpack |
| Feature 11 | Kawaii school bag |
| Feature 13 | Trendy school bag |
| Feature 14 | Cute school bag |
| Feature 15 | Trendy backpack |
| Feature 16 | Fashion school bag |
| Feature 21 | Waterproof backpack |
| Feature 22 | Waterproof school bag |
| Feature 23 | Mommy Bag |
Instock
There are no reviews yet.