Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.302 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Cell Phone Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | Open Pocket |
| Model Number | Backpack |
| Carrying System | Physiological Curve Back |
| Rain Cover | No |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Floral |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | FLOWERS |
| Main Material | Oxford |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Type | Backpack |
| Material | Oxford Cloth |
| Size | Size: 31*26*13cm |
| Color | black, pink, blue |
Instock
There are no reviews yet.