Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket |
| Style | Casual |
| Exterior | Flap Pocket |
| Model Number | 63009 |
| Rain Cover | No |
| Lining Material | COTTON |
| Closure Type | hasp |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Flannel |
| Brand Name | BeauToday |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Backpacks |
| Color | Black, Brown |
| Size | 24*13*24cm |
| Package | Bubble bag |
Instock
There are no reviews yet.