Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 30 × 20 cm |
| Interior | Interior Zipper Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | Casual |
| Exterior | Open Pocket |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | embroidery |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Backpacks |
| Item | Backpack |
| Material | PU |
| Size | about 27x23x18cm |
| Custom | embroidery |
Instock
There are no reviews yet.