Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Compartment, Interior Zipper Pocket |
| Style | fashion |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Lining Material | COTTON, Polyester |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Floral |
| Gender | WOMEN, Unisex |
| Decoration | embroidery |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | BJYL |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Texture | Cowhide |
| Leather Material | Cow Split Layer Action Leather |
| Closed Mode | Zipper hasp |
| Pattern | Plant Flowers |
| Style 2 | Ethnic Style |
| Shape | Regular trapezoid |
| Color | Brand New |
| Popular Elements | Embroidery/Embroidery |
| Color Classification | Sky Blue Brown Bright White Bean Green Lotus Root Purple Warm Gray Orange |
| Internal Structure | Zipper Changing Bag Mobile Phone Bag ID Holder Main Bag |
| With/without interlining | Yes |
| Foldable or not | No |
| Applicable Scenarios | Travel |
| Shoulder Strap Style | Double joint |
| Applicable Object | Middle-Aged |
| Gripping parts type | Soft carry handle |
| Bags/suitcases type | Slit pocket |
| Hardness of bag | Soft |
| Size | Large |
| Bag Size | 31x18x36cm |
| Degree of water-resistance | Without waterproof |
| With or without back cotton cushion | Yes |
| Acceptable computer size | 14 Inches |
Instock
There are no reviews yet.