Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 5 × 32 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Technics | Embossing |
| Interior | Interior Zipper Pocket, Interior Slot Pocket |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion |
| Exterior | None |
| Model Number | women backpack |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Rain Cover | No |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Decoration | None |
| Main Material | PU |
| Brand Name | cooamy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Backpacks, Backpacks |
| size | 26*12*32cm |
| mochila mujer | mochilas |
| laptop backpack | mini backpack |
| sac a dos | women backpack |
| Unit Type | piece |
Instock
There are no reviews yet.