Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Compartment, Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Style | fashion, Business, Fashion, Leisure, Travel, School, Laptop |
| Exterior | Silt Pocket |
| Model Number | T-B9600 |
| Carrying System | Air Cushion Belt |
| Rain Cover | No |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Backpacks Type | Softback |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Main Material | jacquard |
| Brand Name | tigernu |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Color | Black, Grey |
| Size | 35*30*14cm/ 47*32*21cm |
| Weight | 1.36KG / 1.55KG |
| Laptop compartment | 15.6/17 inch |
| NOTE | Tigernu promise a lifetime guaranteed after-sales service for non-artificial quality problems caused by zippers. |
Instock
There are no reviews yet.