Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Coin Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Material Composition | Synthetic leather |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Mini Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Item Length | 11.3cm |
| Item Width | 7.7cm |
| Model Number | 1003 |
| Item Weight | 73g |
| Item Height | 1cm |
Instock
There are no reviews yet.