Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | Legend of Zelda Wallet |
| Material Composition | PU Leather |
| Item Weight | 80g |
| Item Length | 11.5cm |
| Item Height | 9cm |
| Decoration | Cartoon Printing, Letter |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Style | vintage, Zelda tear of the kingdom |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | Wallet |
| Service 1 | Dropshipping wallet |
| 1 | wallet credit cards for man |
| 2 | id card holder |
| 3 | wallet for man |
| 4 | Men's wallet |
| 5 | coin purse |
| 6 | card holders for men |
Instock
There are no reviews yet.