Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | crazy horse leather, Mini PURSE purses wallets Magic women's |
| Material Composition | Genuine leather, money card holder RFID magic vallet female |
| Item Width | 9.3cm, coin small cuzdan card retro walelt male men's |
| Item Weight | 0.15kg, Purse walet portomonee Fashion vintage |
| Item Length | 11.3cm |
| Item Height | 2cm |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | TAUREN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Wallet |
| style | Soft Hard vintage retro cute wallet purses fashion luxury female mini |
| fit for | Women Ladies Men Students Boys Girls Female Male |
| function | wallet clutch handbag shoulder bag coin purse clutches purses bags |
| support | Drop Shipping dropshipping 2020 new arrivals center vip link 2020 |
| type | leather wallet men women genuine ladies wallets small purses case pu |
Instock
There are no reviews yet.