Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 6 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Compartment, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Material Composition | Leather |
| Item Width | 1cm |
| Item Weight | 50g |
| Item Length | 11.7cm |
| Item Height | 9.7cm |
| Decoration | hollow out |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | WILLIAMPOLO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.