Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 1418 |
| Material Composition | Synthetic leather |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 200g |
| Item Length | 20cm |
| Item Height | 2.5cm |
| Decoration | Sequined |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Name | Man's Clutch |
Instock
There are no reviews yet.