Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Coin Pocket, Photo Holder, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | S133 |
| Material Composition | PU Leather |
| Item Width | 1.5cm |
| Item Weight | 95g |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 8.5cm |
| Decoration | Sequined |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | Knight Li |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
| CN | Zhejiang |
| wallet male | leather men's wallet |
| leather wallet men | male wallet |
| wallet slim | Mini wallet |
| men's purse | men leather wallet |
| luxury wallet | Striped wallet |
| men's wallets money clip | credit card money clip |
Instock
There are no reviews yet.