Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Compartment, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | PBSW001 |
| Material Composition | cowhide |
| Item Width | 9.5cm |
| Item Weight | 0.12kg |
| Item Length | 12cm |
| Item Height | 2.5cm |
| Decoration | diamonds, Sequined |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | SMARTLB |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.