Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | Synthetic Leather |
| Model Number | C2109H1 |
| Material Composition | Microfiber synthetic leather |
| Item Width | 3 inch |
| Item Weight | 150 g |
| Item Length | 4inch |
| Item Height | 1.1inch |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Business |
| Gender | MEN |
| Main Material | Microfiber Synthetic Leather |
| Brand Name | SMILEY SUNSHINE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.