Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Interior Compartment, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | PU |
| Item Width | 8cm |
| Item Weight | 45g |
| Item Length | 11inch |
| Item Height | 0.5inch |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | PU |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.