Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 19 × 3 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Interior Zipper Pocket, Cell Phone Pocket, Zipper Poucht, Card Holder |
| Lining Material | COTTON |
| Model Number | PCQB CHAIN Z |
| Material Composition | Cow Leather |
| Item Width | 1 inch |
| Item Weight | 0.25kg |
| Item Length | 4inch |
| Item Height | 7.48inch |
| Decoration | CHAINS |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Luufan |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.