Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Stingray Skin |
| Interior | Interior Slot Pocket, Interior Compartment, Coin Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | LKC-042 |
| Material Composition | 100% Genuine Stingray Skin |
| Decoration | None |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | PANELLED |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Origin | TH(Origin) |
| Item Type | Wallet |
| Color | Black |
| Material | 100% Genuine Stingray Skin |
| Lining | Genuine Cow Leather + Polyester |
| Size | 11.2cm x 9.3cm/10cm x 12cm |
| Production Place | Thailand |
Instock
There are no reviews yet.