Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Photo Holder, Note Compartment, Card Holder |
| Model Number | PL296-1 |
| Material Composition | Leather |
| Item Width | 0.8CM |
| Item Weight | 0.3KGS |
| Item Length | 10.5cm |
| Item Height | 0.8cm |
| Decoration | Ribbons |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | WILLIAMPOLO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.