Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Crocodile |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | Genuine leather |
| Model Number | JMHW-0599 |
| Material Composition | 100% Genuine Crocodile Skin |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Organizer Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Alligator |
| Style | fashion |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | Hwqueen |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Color | Black/Brown |
| Material | 100% Genuine Alligator Leather (Farmed) |
| Lining | Genuine Cow Leather |
| Size | 21.5cm x 11cm x 4.5cm |
Instock
There are no reviews yet.