Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | ITALY |
| Item Width | 2cm |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 8cm |
| Gender | MEN |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | GZCZ |
| Item Type | Money Clips |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.