Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 30 × 7 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Cell Phone Pocket, Interior Slot Pocket, Interior Zipper Pocket, Zipper Poucht, Coin Pocket, Note Compartment |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | PL171326 |
| Material Composition | Leather |
| Item Width | 3CM |
| Item Weight | 0.4KGS |
| Item Length | 10.6cm |
| Item Height | 19.2cm |
| Decoration | Ribbons |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | WILLIAMPOLO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.